Home

Vícenásobná expozice Nikon

Vícenásobná expozice. Sčítat, průměr, zjasnit, ztmavit. Další možnosti. Vysoký dynamický rozsah (HDR), redukce blikání obrazu v režimu fotografování. Automatické zaostřování. Hybridní automatické zaostřování s fázovou detekcí/detekcí kontrastu a pomocným světlem AF. Pracovní rozsa Vícenásobná expozice vytvoří jediný snímek z až tří po sobě jdoucích snímků s efektem obdobným vícenásobné expozici u fotoaparátů na film. Vynikající ergonomie pro efektivní práci a maximální všestrannost. Plná integrace do systému Nikon Total Imaging Systém Vícenásobná expozice je klasický fotografický efekt, při kterém se na jedno políčko filmu exponovalo více různých scén, které tak splynuly do jednoho výsledného obrazu. Docílit tohoto efektu při fotografování vám umožní většina současných digitálních fotoaparátů Korekce zábleskové expozice; Aplikace pro živý náhled - dle situace toto nastavení vypínám nebo zapínám. Zvýraznění pro zaostřování - moc nepoužívám, snad jen někdy na MF a makro. Redukce vibrací - stabilizaci mám většinou vypnutou, občas jí zapnu (když fotím s 200-500 apod.) Vícenásobná expozice - občas. Praktických funkcí je ale celá řada, nechybí ani korekce vinětace, vícenásobná expozice, intervalové a časosběrné snímání a další. Pravá část zepředu s multifunkční lampou - pomocným světlem AF (pracovní rozsah je cca 0,5-3 m), indikací samospoušti nebo světlem pro snížení nežádoucího efektu červených.

Když se blýská opakovaně

Není blesk jako blesk - aneb nevyhazujte staré harampádí. 3. 1. 2014. V komentářích pod články nebo v dotazech, které mi posíláte e-mailem, se občas vyskytne problematika, která by mohla zajímat více čtenářů, nejen dotyčnou osobu. Na konci loňského roku čtenář Daniel vznesl u recenze Nikonu D3200 tento dotaz. Návod k obsluze, Digitální fotoaparát Nikon Z50 16-50 VR, Digitální, fotoaparát, Nikon, Z50, 16-50, VR, černý Vícenásobná expozice Sčítání, průměr, zjasnit, ztmavit Další možnosti Vysoký dynamický rozsah (HDR), redukce blikání obrazu v režimu fotografování. Řízení expoziceProgramová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV) Typ závěrky Mechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS Časy závěrky 1/1 500 až 1 s, 1/4 000 s (nejkratší čas závěrky během rychlého sériového snímání), 25 s (Stopy hvězd v programu Vícenásobná expozice Zjasnit

FOTO KURZ (fotografování (speciální techniky (vícenásobná expozice,: FOTO KURZ (fotografování, fotoaparát, základní pojmy, objektivy, základy optiky Fotoaparát Nikon F65 je nejlevnějším modelem AF zrcadlovek Nikon. Svojí cenou /okolo 14.000,- Kč včetně objektivu 28-80/ se řadí mezi fotoaparáty určené především zákazníkům, kteří hledají méně náročnou jednookou zrcadlovku s jednoduchou obsluhou. Vybavení přístroje je velmi dobré, na rozdíl od předchozích modelů je již k dispozici vícenásobná expozice.

Video: Z fc Ikonický fotoaparát mirrorless formátu D

Že je počasí v dubnu nevyzpytatelné, se všeobecně ví - a fotgorafové s tím počítají. Ale že nás dubnová Fotoexpedice Moravské Toskánsko (správněji ale Moravské Slovácko) překvapí drobným sněžením, to se i místní podivovali. My jsme ale čas využili na to, abychom procvičili techniku vícenásobná expozice. Našli jsme si kvetoucí jabloň a s bleskem exponovali. Nikon tvrdí, že je fotoaparát schopen zaostřit za 0,12 sekundy. Při mém testování jsem se na nejširším úhlu záběru pohyboval okolo 0,2 až 0,25 sekundy. To je dost rychlé, i když ne až tak, jak slibuje výrobce (měřím však včetně vyfocení, což by i mohlo být - odezva spouště je pomalejší) Lehkým a hbitým fotoaparátem mirrorless Nikon Z 50 s obrazovým snímačem formátu DX s 20,9 milionu pixelů pořídíte brilantní snímky a ohromující videosekvence. Systém hybridního automatického zaostřování (AF) s inteligentním zaostřováním s detekcí očí je rychlý, přesný a sametově hladký. Umožňuje sériové snímání s frekvencí až 11 sn./s s automatickým. - Pokud byla možnost Uložit user settings použita k uložení uživatelských nastavení při výběru možnosti Zapnuto v položce Vícenásobná expozice, vrátilo se nastavení položky Vícenásobná expozice v případě vypnutí fotoaparátu v okamžiku nastavení voliče expozičních režimů do polohy Režim U (User settings. Nikon mě zklamal. Budu velice vděčný, když mi budou tyto otázky zodpovězeny, ještě lépe odstraněny. Přidáno 29. září 2020 Ověřený zákazník petr zakoupeno v CEWE FOTOLAB Vícenásobná expozice: Přidání, průměr, zesvětlení, ztmavení.

Nikon Coolpix P340 kapesní kompakt pro zrcadlovkáře>

Nikon D610 je kompatibilní s objektivy AF Nikkor včetně typů G, E a D (objektivy PC s omezením), s objektivy DX (při použití obrazového pole formátu DX 24 × 16 mm, přepočtový koeficient 1,5×; maximem pak je 3936 × 2624 pixelů), AI-P Nikkor a s objektivy bez CPU vybavenými systémem AI (jen expoziční režimy A a M)

Nikon D80 tělo Megapixe

MAKOFOT Nikon Z fc, tělo, stříbrná VOA090AE 500 Kč sleva na příští nákup (1× na objednávku) - Bezzrcadlový fotoaparát s bajonetem Nikon Z. Obrazový snímač CMOS formátu DX s 20,9 MPx. 0,39 Elektronický hledáček. Automatické přepínání zobrazení mezi monitorem a hledáčkem. Snímací frekvence 11 sn./s. HDR, hybridní automatické zaostřování s fázovou detekcí. 209.

Jak vytvořit efekt dvojité expozice: s pomocí vrstev je to

  1. Nikon F80 - technické informace. Technické informace o této zrcadlovce střední třídy. Na obrázku je pohled do hledáčku, pokud je mřížka zapnutá. Zapnutí mřížky může pomoci při fotografování architektury nebo krajiny (srovnání horizontu). Mřížku lze zapnout pomocí uživatelské funkce číslo 4
  2. Digitální fotoaparát Nikon Coolpix B500 černý Fotografie Kompaktní fotoaparát, 40x optický zoom, CMOS snímač 16 Mpx, světelnost objektivu f/3.0 - 6.5, LCD 7,5 cm polohovatelný displej, video Full HD (1920x1080), optická stabilizace, Wi-Fi, Bluetooth Celý popis a technické parametry
  3. Nikon Z6 II + FTZ adaptér. Full-frame bezzrcadlovka Nikon Z6 II plynule navazuje na předchozí model Z6. Hlavní inovací je duální procesor EXPEED 6, který zrychluje práci s fotoaparátem a navyšuje například sekvenční snímání na 14 sn./sec a také zvedá kvalitu videozáznamu na 4K 60p. Buffer nově umonujě pořídit až 200.
  4. Vícenásobná expozice Aktivuje se pomocí voliče režimu posunu filmu Informace na LCD panelu Ukazatel DX, čas/hodnota kompenzace expozice, clona, kompenzace expozice, kompenzace expozice záblesku, automatické sloupkování, stupnice sloupkování, uživatelské nastavení, program s pružnou volbou, zábleskový režim, AF na oblast.
  5. Megapixel.cz - digitální fotoaparáty a videokamery Sony.

Nikon Coolpix A1000, černá. Řada digitálních kompaktů Coolpix od Nikonu patří mezi nejpopulárnější cenově dostupné fotoaparáty pro všechny milovníky focení, kteří požadují vysokou kvalitu, snadné použití a kompaktní provedení svého přístroje. Coolpix A1000 na první pohled zaujme svými moderními křivkami, ovšem skutečně si ho zamilujete až ve chvíli, kdy. Vícenásobná expozice úplně jiných parametrů se používá zejména v profesionální makrofotografii. Odborně se tato metoda jmenuje focus stacking - je to technika, kdy se skládá do jedné - výsledné - fotografie větší množství snímků s různou rovinou zaostření Vícenásobná expozice: Sčítat, průměr, zjasnit, ztmavit Další možnosti: Vysoký dynamický rozsah (HDR), redukce blikání obrazu v režimu fotografování Automatické zaostřování: 273 polí (fázová detekce, režim jednotlivých zaostřovacích polí) / 90% pokrytí vertikálně i horizontálně

Vícenásobná expozice (s. 64) Režim synchronizace záblesku (s. 78/80) Clona Kompenzace expozice (s. 61) Počitadlo políček (s. 21)/ hodnota kompenzace expozice (s. 61) Napětí baterií (s. 17) Samospoušť (s. 40) •Displej hledáčku Referenční kroužek oprůměru 12mm pro měření se zvýhodněným středem (s. 58) Clon Vícenásobná expozice Sčítání, průměr, zjasnit, ztmavit Další možnosti Vysoký dynamický rozsah (HDR), redukce blikání obrazu v režimu fotografování Automatické zaostřování Hybridní automatické zaostřování s fázovou detekcí/detekcí kontrastu a pomocným světlem AF Pracovní rozsa vícenásobná expozice; kontinuální exponování Metz 54 MZ-3 (je poněkud těžší než originál Nikon). Diskuze. Pokusil jsem se shromáždit odkazy na diskuze, které se o F80 vedly (FotoPrůvodce a FotoFórum): F70 x F80.

První možností je klasická vícenásobná expozice do jednoho snímku. Použít jich lze 2 až 10 a sama o sobě to není až tak neobvyklá funkce. Mnohem zajímavější je ale druhá varianta, která umožňuje přímo v aparátu sloučit dva libovolné snímky ve formátu NEF (RAW) a dokonce přesně definovat míru jejich vzájemného. Kreativní zájemce může potěšit i vícenásobná expozice nebo intervalové snímání (jeho rozsahy najdete v technických údajích dole). Do testu jsme dostali objektiv AF-S Nikkor 18-55mm F3,5-5,6G VR , vyzkoušeli jsme ale také AF-S Nikkor 24-85mm F3,5-4,5G ED VR , který nám ukáže, co vše vlastně dokáže nový 24MPx snímač.

#4 Jak používat bezzrcadlovky Nikon - ovládání - Radek

Manuals Brands Nikon Manuals Digital Camera D7100. Blokování zábleskové expozice Vypnuto 125. Vícenásobná expozice Vypnuto. 5. 141. Flexibil ní program Vypnuto 48 + NEF (RAW) Vypnuto 253. Speciální efekty. g. Živost 0. 180. Obrysy 0. i. Volba orientace Krajina. 181. Šířka No rmáln. Kompenzace expozice: naučme se ji používat. Minule jsme si vysvětlili, co je to automatické měření expozice a jak u digitálních fotoaparátů funguje. Dnes na toto téma úzce navážeme a ukážeme si, jak takové měření expozice můžeme přímo ovlivnit - rychle, jednoduše a bez složitých výpočtů a vzorečků. Ano

Vícenásobná expozice: Vyfocení různých dynamických scén, které jsou spojeny do jednoho snímku: Wi-Fi: Sdílení fotografií přímo do počítače nebo chytrého telefonu: Nejvýznamnější značky. Je mezi námi někdo, kdo ještě nikdy neslyšel jména jako Canon, Nikon nebo Sony? Pokud ano, nejspíše náš článek ani nečte. Řízení expozice Programová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV) Typ závěrky Mechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS Časy závěrky 1/1 500 až 1 s, 1/4 000 s (nejkratší čas závěrky během rychlého sériového snímání), 25 s (Stopy hvězd v programu Vícenásobná expozice Zjasnit Nikon Coolpix P610 je pokročilý ultrazoom. Nabízí manuální expoziční režimy (P/A/S/M), vestavěné Wi-Fi a NFC, elektronický hledáček a především masivní 60x optické přiblížení, které je díky funkci Dynamic Fine Zoom možné rozšířit až na 120násobný zoom Další fotoexperiment jsme nazvali Švihnout a mávnout, protože je při něm důležitá správná souhra dvou pohybů - otáčení fotoaparátem a zároveň zoomování během expozice. Foto: Karel Horák, Nikon D5600, Nikon 18-140mm F3,5-5,6 ED VR, 1/10s, F 22, ISO 180, ohnisko 45mm

Nikon D600 v testu - Fotografovani

Nikon Coolpix W100 bílý + dětský batoh ZDARMA DĚTSKÝ BATOH ZDARMA. Kompaktní vysoce odolný digitální fotoaparát s obrazovým snímačem CMOS. Objektiv Nikkor s 3násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 6násobný. Elektronická redukce vibrací. Automatické zaostřování s detekc A fotoaparát je kompatibilní s podvodním bleskem Nikon SB-N10, který lze používat do hloubky až 30 m. Blesk využijete jako doplňkové osvětlení temných prostředí pod vodou a umožní vám překvapit vaše přátele výraznými snímky z vašich podvodních dobrodružství. (Stopy hvězd v programu Vícenásobná expozice. Nikon Z50 je fotoaparát mirrorless (bezzrcadlového) formátu Nikon DX. Zachyťte krásy okolního světa s rozlišením 20,9 Mpx s rychlostí až 11 snímků za sekundu. Vícenásobná expozice: Sčítání, průměr, zjasnit, ztmavit: Další možnosti Český návod Český návod Fotoaparát Nikon FM10, * Typ kamery 35mm jednooká zrcadlovka s lamelovou závěrkou, tělo kamery je vyrobeno z tvrzeného plastu, kovová dráha filmu, kovový bajonet objektivu * Formát obrazu 24mm x 36mm (standardní 35mm formát) * Připojení objektivu bajonetové upínání Nikon F * Měření expozice TTL mě

Menu fotografování: Možnosti pro fotografování

Sada fotoaparátu Nikon Z 6, objektivu 24 - 70 mm Nikkor a 64 GB pam. karty vám nabízí možnost, jak ukázat světu vaše nápady, vize a sny. Obrazový snímač CMOS ve formátu kinofilmu s 24,5 milionu pixelů vybavený technologií přímého osvětlení fotodiod Nikon Coolpix W100, marine + Backpack kit VQA014K001 - Vysoce odolný fotoaparát s obrazovým snímačem CMOS. Objektiv Nikkor s 3x optickým zoomem, který lze rozšířit až na 6x. Elektronická redukce vibrací. Automatické zaostřování s detekcí kontrastu. Perfektní pořizování portrétů. 2,7 LCD displej. Wi-Fi a Bluetooth v4.1 a funkce SnapBridge Nikon včera ukončil rozvleklé debaty na téma 'Jaká bude?' a představil světu digitální jednookou zrcadlovku D200, která překlenuje mezeru mezi DSLR přístroji určenými pro amatéry a profesionály. A hned první informace nás přesvědčily o tom, že to čekání stálo za to Na druhou stranu se ale prodloužil nejkratší čas závěrky, z 1/8 000 na 1/4 000 a synchronizační čas blesku z 1/500 na 1/200. Rychlost sériového snímání zůstala stejná, 3 sn./s, počet možných snímků se však zvýšil na 23 JPEG a 6 RAW. K dispozici je také vícenásobná expozice a předsklopení zrcátka. Jednou zprava..

Český návod k použití Fotoaparát Nikon FM10 - * Typ kamery 35mm jednooká zrcadlovka s lamelovou závěrkou, tělo kamery je vyrobeno z tvrzeného plastu, kovová dráha filmu, kovový bajonet objektivu * Formát obrazu 24mm x 36mm (standardní 35mm for Nikon D 90 stojí bez objektivu cca 22500 a s objektivem 18-105 VR cca 27500 (listopad 2008). To je vynikající poměr cena výkon. Za tuto cenu se nabízí rychlý přístroj se špičkovým obrazovým výkonem, spolupracující s nepřebernou řadou objektivů a dalšího příslušenství Nikon (včetně GPS přijímače, který se zasouvá. Nikon Z 50, černá + adaptér FTZ. Nikon Z 50 je působivý fotoaparát bezzrcadlové konstrukce, jenž si i náročné fotografy získá spojením kompaktního a přesto odolného těla s vyspělými technickými parametry pro vysokou kvalitu fotografií i videí. Spolupracuje přitom se špičkovými objektivy, abyste mohli být kreativnější, stejně jako s velkým množstvím dalšího. Kompaktní fotoaparát, 40x optický zoom, CMOS snímač 16 Mpx, světelnost objektivu f/3.0 - 6.5, LCD 7,5 cm polohovatelný displej, video Full HD (1920x1080), optická stabilizace, Wi-Fi, Bluetooth. Celý popis a technické parametry. Vaše cena s DPH: 6 490 Kč Bezzrcadlovka Nikon Z50 nabízí snímač formátu DX s rozlišením 20,9 Mpx, ISO 100-51 200, hybridní AF, sériové snímání až 11 sn./sec, formát RAW 12 nebo 14 bitů, videosekvence v rozlišení 4K 30p nebo FullHD až 120p, výklopný dotykový displej 3,2, OLED hledáček s rozlišením 2,36 Mpix, vestavěný blesk, 1x slot na SDXC kartu s podporou UHS-II, bezdrátová konektivita.

Nikon Z fc + 16-50 VR stříbrný, Akční zaváděcí cena + Nákupní bonus 1000 Kč. Model Z fc spojuje design klasických fotoaparátů Nikon s inovativními technologiemi řady Z pro dosažení vynikající kvality obrazu a čistého, ničím nenarušovaného stylu Nikon Z50 + 16-50 VR / 50-250 VR + FTZ adaptér. Vynikající kvalita obrazu fotoaparátu Nikon Z50 podpoří vaše vnímání světa. Díky bajonetu Nikon Z s velkým průměrem dokáže velký obrazový snímač formátu DX s 20,9 milionu pixelů v tomto fotoaparátu zachytit více světla v celém obrazovém poli Popis produktu: Získejte snadno snímky působivé kvality s fotoaparátem Nikon COOLPIX B500. Prozkoumejte výkonnost objektivu NIKKOR s 40násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom rozšířit až na 80násobný, a přeneste se do srdce každé akce prostřednictvím bočního ovladače zoomu s vynikající stabilitou Nikon D80 / AF-S 18-135 DX 90% 4 hodnocení Fotoaparát D80 je vybaven 10 MPix. snímačem, obvodem pro zpracování obrazu s vysokým rozlišením, a množstvím editačních funkcí. AF systém a automatické měření expozice přístroje pocházejí z vysoce oceňovaných zrcadlovek D200 a D2Xs a jsou umístěny do lehkého, snadno.

Není blesk jako blesk - aneb nevyhazujte staré harampádí>

Časy závěrky: 1/4 0001 až 1 s, 1/4 0001 až 15 s (při nastavení citlivosti ISO 100 v režimu M), 25 s (motivový program Stopy hvězd v režimu Vícenásobná expozice Zjasnit) Samospoušť: Volitelné zpoždění 10 s a 2 s Clona: Elektromagnetická šestilamelová irisová clona Rozsah clony: 8 kroků po 1/3 EV (W) (režimy A a M Řízení expozice Programová automatika a korekce expozice (-2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV) Typ závěrky Mechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS Časy závěrky 1/1 600 až 1 s, 1/4 000 s (nejkratší čas závěrky během rychlého sériového snímání), 25 s (Stopy hvězd v motivovém programu Vícenásobná expozice Zjasnit Nikon Z6 II + 24-70mm f4S + FTZ adapter. tělo Nikon Z6 II v cenově výhodné sadě s objektivem Nikkor Z 24-70mm f4 S a FTZ adapterem umožňujicím použití F-objektivů fullframové tělo Nikon Z6 II s bajonetem Nikon Z. Kromě nových objektivů Nikkor Z můžete díky FTZ adapteru použít i stávajicí objektivy s bajonetem Nikon Nikon Coolpix 8 490 Kč . V 1 obchodě barva, ostrost, zvýrazněné tónování, stínové tónování, redukce šumu, dynamický rozsah, vícenásobná expozice, pohybové panorama, simulace filmu (PROVIA/STANDARD, Velvia/VIVID, ASTIA/SOFT, CLASSIC CHROME, PRO Neg Hi, PRO Neg. Std, MONOCHROME, MONOCHROME+Ye FILTER, MONOCHROME+R FILTER. Řízení expozice: Programová automatika a korekce expozice (−2 až +2 EV v krocích po 1/3 EV) Typ závěrky: Mechanická závěrka a elektronická závěrka CMOS: Časy závěrky: 1/1 500 až 1 s, 1/4 000 s (nejkratší čas závěrky během rychlého sériového snímání), 25 s (Stopy hvězd v programu Vícenásobná expozice Zjasnit.

Digitální fotoaparát Nikon Z50 + 16-50 VR Vlogger Kit černý (VOA050K010). Služby zde dostupné je možné platit systémem Benefit Plus, Up (Gallery Beta, Unišek), Sodexo (Flexi Pass, Flexi Pass card, Relax Pass, Dárkový Pass, Bonus Pass ) ,Edenred, Benefity. O přesných možnostech se informujte na 777 782 786. Nikon Coolpix B500 fialový,16M,40xOZ,Full HD Video Měření expozice Matrix, Integrální měření se zdůrazněným středem (při použití digitálního zoomu s faktorem menším než 2×), Bodové měření (při použití digitálního zoomu s faktorem větším než 2×) (Stopy hvězd v programu Vícenásobná expozice Zjasnit Další zrcadlovkou v našem redakčním testu bude Canon EOS 600D. Tento fotoaparát vylepšuje předchozí model EOS 550D na příklad o plně výklopný displej, rozsáhlou podporu bezdrátových blesků a má i nový setový 18-55mm objektiv Nikon Coolpix W100 růžový. Tento přístroj můžete používat v hloubce až 10 m pod vodou, je nárazuvzdorný při pádu z výšky až 1,8 m, mrazuvzdorný do −10 °C a prachotěsný, takže jeho konstrukce odolá všem nástrahám každodenního života. Výrobce: Nikon. Kategorie: Digitální kompakty Nikon. Oehling kód: 786457

» Nikon Coolpix W100 mišuge. Nikon Coolpix W100 mišuge. Tento přístroj můžete používat v hloubce až 10 m pod vodou, je nárazuvzdorný při pádu z výšky až 1,8 m, mrazuvzdorný do −10 °C a prachotěsný, takže jeho konstrukce odolá všem nástrahám každodenního života • specifika expozice z hlediska konkrétních typů fotografie • kreativní využití nastavení expozice • omezení daná technikou (kvalita objektivů, rychlost techniky), znalost těchto slabin • aktivní úpravy expozice (filtry, vícenásobná expozice), kontrola a korekce expozice (histogram, bracketing Extrémně odolný a snadno použitelný fotoaparát COOLPIX W100 s 13 Mpix a záznamem Full HD videa. Odolá všem nástrahám: je nárazuvzdorný při pádu z výšky až 1,8 m, mrazuvzdorný do −10 °C a prachotěsný. Snadno použitelný i pro děti, kterým nabízí vlastní jednoduché menu. Wi-Fi pro dálkové ovládání smartphonem či rychlé sdílení zážitků