Home

Klepavost motoru

Klepání v motoru - YouTub

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube Méně kvalitní benzin způsobuje v automobilech klepavost motoru, proto je nutné do směsi přidat antidetonační přísadu. Motorová nafta se získává také destilací z ropy. Stejně jako benzin je nafta směsí kapalných uhlovodíků, ale s větším počtem atomů uhlíků v řetězci Exotermické a endotermické děje, látkové množství, reakční teplo, katalyzátory, enzymy. exotermická reakce: 1. reakce, při níž se teplo (spotřebovává / uvolňuje) 2. hodnota molárního reakčního tepla: (kladná (+) nebo záporná (-)) endotermická reakce. 1. reakce, při níž se teplo (spotřebovává / uvolňuje ve válci motoru - tlaková vlna se plynule šíří od svíčky - rychlost cca 30 m/s. b) spalování méně kvalitního benzinu . předčasné samovznícení (detonace) tlaková vlna naráží na píst - rychlost až 2500 m/s → klepavost (klepání) motoru ↓ výkonu motoru ↑ spotřeba benzinu, oleje ↑ zahřívání.

Uhlovodíky - pracovní lis

 1. Osobně nejsem zastánce zkoušek kvůli nižší ceně, možná naopak, do dvoutaktní hondy používám plnou syntetiku za 300kč/litr pro vysokootáčkové motory. Když jsem koupil mašinu za tisíce, musím být ochoten obětovat pro bezchybný provoz několik stovek, opravy bývají dražší, alespoň z doslechu, já s tím zkušenost.
 2. 21 Benzin a nafta - vlastnosti, složení a výroba benzinu a nafty, oktanové číslo, klepavost motoru, využití paliv v zážehovém a vznětovém motoru 22 Automobilismus - negativní důsledky provozu automobilů, látky vznikající spalováním benzinu a nafty, jejich vliv na životní prostředí a zdraví člověka, katalyzátory.
 3. Chemie - ZŠ a MŠ Potštát CHEMIE Pracovní listy pro žáky vytvořené v rámci projektu ZŠ a MŠ Potštát: Technické a jazykové vzdělávání ZŠ Potštát: energetikou k udržitelnému rozvoji Registrační číslo: CZ.1.07/1.1.04/01.0198 8. a 9. ro ník OBSAH 1) Látky v chemii (prvky, slou eniny, stavba látek)..2 P íklady..3 Dopl ova ka..8 3) Pracovní list.
 4. Méně kvalitní benzin způsobuje v automobilech klepavost motoru, proto je nutné do směsi přidat antidetonační přísadu. Motorová nafta se získává také destilací z ropy . ELU . krakování. Výraz (slovo) krakování a má tento význam: tepelné štěpení vyšších uhlovodíků na nižší. Další slova začinající na.

Ma tfi pomocne Dieselovy motory, pfirozene z nemagnetickYch Je to brigantina s plochou plachet 12,000 etveree. stop, na hladine dlouha 43 m, §iroka 10 m, tonale 770 tun. V záfi bude imlne hotova.

Exotermické a endotermické děje, látkové množství, reakční

Vestnik 1939 05 24 by SPJST - Issu

 1. EO
 2. No results found
 3. Search options
 4. YouTube TV
 5. YouTube Music
 6. YouTube Kids
Ceny bodrum - křeslo bodrum (látka/buk) křeslo zIp scanner portable - advanced ip scanner

Creator Academy

 1. YouTube for Artists
 2. Keyboard shortcuts
 3. Playback
 4. General
 5. Subtitles and closed captions
 6. Spherical Videos